top of page
family-sailing-dinghy-tiwal2l.jpg

Tiwal 2L

Rodinná plachetnice

TIWAL 2L

Podělte se o svá dobrodružství

Chystáte se s dětmi na dovolenou? Vypadá předpověď počasí na víkend dobře? Plachetnici Tiwal 2L už máte v autě a celá rodina se těší na nová dobrodružství na vodě. Jak pojmenujete svou novou plachetnici? Jaké bude téma vašeho dalšího dobrodružství? Váš Tiwal 2L je připraven k plavbě!

Tiwal_2L_couple_02.jpg

2 tašky

Loď se snadno přepravuje, vejde se do 2 tašek a její celková hmotnost je 55 kg.

200 kg na palubě

Maximální zatížení na palubě**:
2 dospělí nebo 1 dospělý + 2 děti

15 minut..

K sestavení plachetnice Tiwal 2L

Přeprava

1) Konstrukce

Plachta

Zatahovací ploutev

Kormidlo

Ruční pumpa

Elektrický kompresor

2)  Trup, Stožár

Dvě tašky obsahující Tiwal 2L se snadno přepravují autem. Díky jejich velikosti si můžete ponechat část kufru pro svá zavazadla. Plachetnice vás může doprovázet všude na všech vašich cestách, abyste si v cíli užili maximum zábavy!

Plachtění

Ať už jste pár s dětmi nebo bez, plachetnice Tiwal 2L se přizpůsobí všem vašim možnostem plavby. S délkou 330 cm je opravdu pohodlná ve většině mořských podmínek, a to i ve vlnách. Díky objemu přídě a bočnicím je loď skvěle ovladatelná po větru a stabilní při náklonu nebo obratu.

Skvělá plachetnice pro každého

Komfort

Tiwal 2L poskytujeuživatelům volnou plochu pro snadný pohyb na palubě. Nafukovací bočnice poskytují jak pohodlné sedadlo pro dospělé, tak uklidňující oporu pro děti, s držadly, kterých se mohou přidržovat. 

Nový standard pohodlí a bezpečnosti

Montáž

Malá plachetnice Tiwal 2 je pro uživatele velmi bezpečná: paluba je přehledná, ovládání jednoduché a plachta byla navržena tak, aby neměla ráhno. Nafukovací bočnice navíc poskytují nesrovnatelné pohodlí při výletech nebo jako opěrka zad vsedě.

 

Žlutá plachta je na vodě dobře vidět. Učí se vaše děti plachtit nebo trénují na plachetnici Tiwal 2? Poznáte je na první pohled!

Sestavení je hračka

KONSTRUKCE A VÝROBA

Plachetnici Tiwal 2L navrhla Marion Excoffonová tak, abyste se mohli bavit na vodě společně s celou rodinou nebo sami. Design Tiwal 2 je jasným odrazem této příjemné a uklidňující atmosféry díky své světlé barvě a oblým tvarům. Slibuje nezapomenutelná dobrodružství, která spojí malé i velké námořníky. Jednoduchost jeho vzhledu je umožněna inovativní technologií použitou při jeho konstrukci. Jedná se o skutečnou plachetnici pečlivě vyrobenou v naší dílně podle našich kritérií průmyslové výroby. Jedná se o novou třídu plachetnic.

Inovativní koncept a prémiová konstrukce

Technické specifikace

Stěžeň: uhlík C50 490 cm - 5 dílů

Rám: hliník

Plachta: North Sails Dacron (Dacron a Monofilm v závislosti na modelu)

Hmotnost lodi (prázdná): 55 kg

Maximální zatížení: 200 kg

Ponor: 74 cm

2 přenosné tašky:
1.:145 cm × 40 cm × 35 cm / 35 kg
2.: 110 cm x 40 cm x 25 cm / 20 kg

bottom of page