top of page
3_Tiwal2_sailing (4).jpg

Tiwal 2

TIWAL 2

Plachetnice
která jede tam, kam vy

Máte chuť letět sami a užívat si cestování v příjemném vánku? Chcete si vyrazit s dětmi za zábavou na vodu? Chcete prozkoumat blízké potoky? Chcete předat radost z plavby mladším vodákům? Pojďte na palubu, vezmeme vás na plachetnici Tiwal 2.

3_Tiwal2_sailing (1).jpg

2 tašky

Dvě tašky se vejdou kamkoli

40 kg po rozložení

Velmi lehká plachetnice

15 minut..

K sestavení plachetnice Tiwal 2

Přeprava

1) Konstrukce

Plachta

Zatahovací ploutev

Kormidlo

Ruční pumpa

Elektrický kompresor

2)  Trup, Stožár

Obě tašky lze snadno uložit do předních dveří katamaránu, do skříňky nebo dokonce na palubu během plavby. Kompaktní plachetnice Tiwal 2 se samozřejmě vejde i do kufru auta, do obytného vozu nebo si ji můžete vzít i do letadla!

Plachtění

Plachtěte, jak chcete, Tiwal 2 se přizpůsobí. S jednou rukou, s jedním dospělým a dítětem, se dvěma dětmi. Její kulatá příď dodává lodi objem vpředu a usnadňuje její kormidlování. Její nafukovací bočnice zajišťují dodatečnou boční stabilitu při plavbě. Tiwal 2 je malá plachetnice, která má všechny vlastnosti velké plachetnice, s pohotovostním a hravým chováním na vodě.

Malá, hravá plachetnice

Montáž

Sestavit Tiwal 2 je hračka. K sestavení je potřeba jen velmi málo dílů. Trup nafouknete, připevníte konstrukční díly, dokončíte nafukování a plachty. To vše za pouhých 15 minut a bez použití nářadí. Váš Tiwal 2 je připraven!  A demontáž? Totéž, ale obráceně, a je to stejně rychlé.

Sestavení je rychlé

Ergonomie

Malá plachetnice Tiwal 2 je pro uživatele velmi bezpečná: paluba je přehledná, ovládání jednoduché a plachta byla navržena tak, aby neměla ráhno. Nafukovací bočnice navíc poskytují nesrovnatelné pohodlí při výletech nebo jako opěrka zad vsedě.

 

Žlutá plachta je na vodě dobře vidět. Učí se vaše děti plachtit nebo trénují na plachetnici Tiwal 2? Poznáte je na první pohled!

Zábavná a bezpečná plachetnice

Na palubě

Spuštění plachetnice Tiwal na vodu je opravdu jednoduché, protože je lehká a snadno se s ní manipuluje. Stačí přivázat šňůru u stupátka stěžně a spustit trup Tiwal 2 do vody.

Žlutá plachta se obtáčí kolem stěžně. Při kotvení je snadné nechat Tiwal 2 přivázanou na zádi vaší výletní lodi nebo vytaženou na pláži, pokud jste si šli zaplavat.

Vezměte si plachetnici na palubu

Technické specifikace

Stěžeň: uhlík C50 490 cm - 5 dílů

Rám: eloxovaný hliník

Plachta: North Sails Dacron (Dacron a Monofilm v závislosti na modelu)

Hmotnost lodi (prázdná): 41 kg

Maximální zatížení: 150 kg

Ponor: 74 cm

2 přenosné tašky:
1.:145 cm × 40 cm × 35 cm / 25 kg
2.: 109 cm x 40 cm x 25 cm / 20 kg

Design

Model Tiwal 2, který navrhla Marion Excoffonová, je odpovědí na potřebu vzít si plachetnici všude s sebou, zejména na jachtu. Přáním bylo rozšířit zážitek z plavby po zakotvení. Tiwal 2 se stal novou hračkou pro celou rodinu, pro sdílení dobrých chvil a vytváření nezapomenutelných vzpomínek. Jeho jedinečné vlastnosti, včetně nafukovacích částí, nabízejí zábavné a bezpečné plachtění a zároveň usnadňují jeho používání. Jeho vzhled a veselé barvy okoření život na palubě. Tento rekreační jachtařský člun slouží také jako tréninková loď pro kluby a školy plachtění. Jeho jednoduchost vyžaduje pro jeho používání omezené dovednosti. Tento model je vyráběn v dílnách Tiwal podle našich standardů kvality. 

Originální design pro skvělou zábavu při plachtění

bottom of page